Zajęcia taneczne

Zapraszamy na zajęcia taneczne dla dzieci!

Podstawowym celem zajęć tanecznych jest rozwój ruchowy dziecka oraz nauka tańca towarzyskiego z zakresu tańców latynoamerykańskich (chacha, samba, rumba, pasodoble, jive) i tańców standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstepa). Oprócz tego w ramach poszerzenia umiejętności tanecznych dzieci nauczą się discostop, podstaw hip-hopu, rock and roll oraz polki.

Zajęcia prowadzi Michał Pawlik instruktor z doświadczeniem nie tylko w nauce tańca, ale również z zakresu rozwoju ruchowego dzieci. Aktywnie trenujący taniec towarzyski od ponad 15 lat i biorący udział w szkoleniach i turniejach sportowych.

  • maksymalnie 10 dzieci w grupie;
  • rozwój społeczny i ruchowy;
  • świetna zabawa i nowe umiejętności;
  • możliwość nawiązania nowych, wspaniałych relacji rówieśniczych;
  • oswajanie z wystąpieniami publicznymi podczas występów dla rodziców

Zajęcia trwają do 50 minut i odbywają się raz w tygodniu. Cena to 60zł / zajęcia. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na 4 zajęcia z góry – 200 zł. (informację o karnecie oraz jego sprzedaż udziela recepcja)

Aktualnie nabór do:

→ Grupa wiekowa 6-8 lat – NOWA GRUPA, od podstaw – piątki, godzina 17:00

Instruktor: Michał Pawlik podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021

Zapisz dziecko na zajęcia taneczne:

Opinie o zajęciach

Moje dziecko uwielbia te zajęcia, pan Michał ma świetne podejście. Córka wraca zawsze uśmiechnięta i dalej tańczy w domu 😀
Basia B.
mama
córka nie może się doczekać kolejnych zajęć, pan Michał to super instruktor z powołaniem i fajnym podejściem do dzieci. Polecam wszystkim te zajecia!
ela
mama