Oferty pracy

Poszukujemy FIZJOTERAPEUTY

12.08.2021
Praca dla fizjoterapeuty
Terapeutyczny Punkt Przedszkolny “Lokomotywa” w Gliwicach poszukuje fizjoterapeuty do pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, głównie ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Przedszkole rusza od stycznia 2022 roku, szukamy fizjoterapeuty z pasją, pomysłami oraz sercem dla naszych maluchów!

Od kandydata oczekujemy:

  • ukończenia studiów kwalifikujących do objęcia stanowiska fizjoterapeuty
  • doświadczenia w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi oraz ukończone kursy/szkolenia w tematyce pracy oraz terapii z takimi dziećmi
  • doświadczenia w diagnozie fizjoterapeutycznej
  • umiejętności dobrania odpowiednich metod pracy do potrzeb dziecka
  • chęci do nauki oraz poszerzania swojej wiedzy
  • umiejętności współpracy w zespole
  • Mile widziany ukończony kurs Kinezjotaping, NDT-Bobath lub met. Vojty;
  • Mile widziane kwalifikacje w zakresie SI;

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę o pracę na pół etatu – pensja podstawowa + premie
  • około 15 godzin pracy z dziećmi, pozostały czas do dyspozycji na dokumentację, konsultacje z rodzicami i nauczycielami
  • pracę w godzinach dopołudniowych, możliwość wyboru preferowanych dni pracy
  • możliwość dodatkowych godzin (stawka 50zł brutto/h) popołudniami w naszym Centrum Terapii – w tym samym budynku – elastyczny grafik
  • komfortowe warunki pracy w nowo otwartym budynku, klimatyzowana sala
  • wyposażenie gabinetu w pomoce do pracy z dziećmi, z możliwością współuczestniczenia w wyborze potrzebnych sprzętów i pomocy
  • nowoczesną i intuicyjną aplikację do kontaktu z rodzicami, minimum dokumentacji dzięki e-dziennikom, uporządkowane harmonogramy, wiele udogodnień dzięki cyfryzacji.
  • szkolenia wewnętrzne, superwizje
  • dofinansowanie do kursów oraz szkoleń
  • prace w zgranym zespole osób otwartych na wyzwania i nowe doświadczenia 🙂

Zakres obowiązków:

  • ocena stanu funkcjonalnego pacjenta (dzieci i młodzież), badanie fizjoterapeutyczne, diagnoza;
  • programowanie i wykonywanie terapii;
  • prowadzenie dokumentacji dot. terapii;
  • ewaluacja wdrożonej terapii;
  • kontakt z rodzicem/opiekunem;
  • pisanie opinii;
  • współpraca z zespołem specjalistów.

Jeśli widzisz się w naszym zespole, prześlij CV na maila: biuro@lokomotywa-gliwice.pl lub kliknij poniższy przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.