Oferty pracy

Poszukujemy FIZJOTERAPEUTY

25.04.2021

Poszukujemy doświadczonego fizjoterapeuty do pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami.

Oferujemy:

  • umowę-zlecenie z perspektywą umowy o pracę;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • elastyczne godziny pracy – ilość również do ustalenia;
  • praca w młodym, wykwalifikowanym zespole specjalistów;
  • praca w nowo powstającym Centrum – wygodne warunki pracy, nowe gabinety, nowe sprzęty rehabilitacyjne, możliwość doposażenia wg potrzeb.

Zakres obowiązków:

  • ocena stanu funkcjonalnego pacjenta (dzieci i młodzież), badanie fizjoterapeutyczne, diagnoza;
  • programowanie i wykonywanie terapii;
  • prowadzenie dokumentacji dot. terapii;
  • ewaluacja wdrożonej terapii;
  • kontakt z rodzicem/opiekunem;
  • pisanie opinii;
  • współpraca z zespołem specjalistów.

Wymagania:

  • Tytuł magistra fizjoterapii;
  • Mile widziany ukończony kurs Kinezjotaping, NDT-Bobath lub met. Vojty;
  • Mile widziane kwalifikacje w zakresie SI;
  • Doświadczenie w rehabilitacji dzieci;
  • umiejętność organizacji czasu pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.