LokoRozwój

LokoRozwój – czyli zajęcia dla każdego dziecka!

Jako specjaliści pracujący na co dzień z dziećmi, wiemy jak ważne jest odpowiednie stymulowanie rozwoju dziecka od jego najmłodszych chwil. Mając to na uwadze stworzyliśmy cykl zajęć grupowych LokoRozwój, których celem jest wszechstronne kształtowanie prawidłowego rozwoju Waszego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć grupowych – bo LokoRozwój to dobry kierunek rozwoju Waszego dziecka 🙂

W ofercie zajęć z cyklu “LokoRozwój” znajdują się zarówno zajęcia ruchowe, muzyczne jak i plastyczno-sensoryczne. Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu dziecko w naturalny sposób uczy się funkcjonowania wśród rówieśników, ale także instruktor/specjalista  ma możliwość zindywidualizowanego podejścia do każdego z uczestników. Cele zajęć z cyklu “LokoRozwój” to:

  • odkrywanie i rozwijanie pasji;
  • zwiększanie umiejętności;
  • nawiązywanie relacji z rówieśnikami;
  • kreatywne i konstruktywne spędzanie wolnego czasu;
  • wspomaganie rozwoju w różnych sferach.

Dla kogo zajęcia z LokoRozwoju?

Zajęcia z cyklu LokoRozwój są przeznaczone dla każdego dziecka! Zależy nam na prawidłowym stymulowaniu rozwoju, niezależnie od poziomu umiejętności z jakimi dziecko przychodzi na pierwsze zajęcia. Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych – prosimy więc jedynie o upewnienie się dla jakiego wieku prowadzone są zajęcia. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie w opisie danych zajęć. Zapraszamy!

Pełna wygoda uczestnictwa. Dla chętnych możliwość zakupu Karnetu w atrakcyjnej, niższej cenie (szczegóły w Cenniku)