Mgr Katarzyna Jeziorska

mgr Katarzyna Jeziorska

logopeda, terapeuta Neuroflow ATS

W 2011 ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim. Od tego czasu nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorakich logopedycznych oraz pedagogicznych szkoleniach. Podczas swojej drogi zawodowej pracowała między innymi z dziećmi ze spektrum autyzmu, Zespołem Aspergera, osobami o różnym stopniu niepełnosprawności intelektualnej, dziećmi z centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego, opóźnionym rozwojem mowy oraz różnymi problemami neurologicznymi.
W kręgu jej zainteresowań zawodowych jest przede wszystkim pomoc terapeutyczna dzieciom, które z różnych przyczyn nie komunikują się lub sposób ich komunikacji nie jest wystarczający do funkcjonowania w społeczeństwie.
Dzięki ukończeniu 3-modułowego kursu Terapii Behawioralnej, w swojej pracy posiłkuje się metodami behawioralnymi, co czyni terapię logopedyczną bardziej ukierunkowaną na potrzeby klientów.
Ponadto jest terapeutą Neuroflow – aktywnego treningu słuchowego dla dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego oraz wspomaga terapię wad wymowy.
W wolnych chwilach przygotowuje się do egzaminu na dogoterapeutę, by w przyszłości połączyć dwie pasje: logopedię oraz terapię z udziałem psów.

W Centrum Terapii Lokomotywa, oprócz szeroko pojętych kwestii organizacyjnych, prowadzi również konsulatacje neurologopedyczne, terapie neurologopedyczne, wsparte metodami miofunkcjonalnymi. Prowadzi diagnozy i treningi Neuroflow oraz treningu umiejętności społecznych.