Język angielski

W Lokomotywie stawiamy na wszechstronny rozwój dziecka. Stąd pomysł na język angielski dla najmłodszych dzieci.

Przedszkolaki powinny się przede wszystkim dobrze bawić, dlatego formuła naszych zajęć to atrakcyjne aktywności, zabawy, kreatywne gry zespołowe!

Cel naszych zajęć to nie tylko obcowanie z językiem, nauka nowych słówek i ogólnie pojęte przyswajanie angielskiego, ale także, a może przede wszystkim:

  • kontakt z rówieśnikami – rozwijanie relacji społecznych;
  • przygotowanie do nauki języka w szkole;
  • kształtowanie umiejętności współpracy w grupie;
  • przyswajanie zasad zdrowej rywalizacji;
  • rozwijanie kreatywności i pewności siebie!

Aktualnie prowadzimy dwie grupy:

  1. Grupa dla dzieci 3-4 letnich - wtorki, godzina: 15:30;
  2. Grupa dla dzieci 5-6 letnich - wtorki, godzina: 16:30;

Zajęcia trwają 50 minut. Grupa liczy maksymalnie 8 dzieci (w przypadku grupy młodszej) oraz 10 (w przypadku grupy starszej.

Cena zajęć to 50 zł - przy pojedynczym zakupie.

Istnieje możliwość zakupu Karnetu na 4 zajęcia z góry. W takim przypadku cena pojedynczych zajęć to 40 zł, czyli Karnet to koszt 160 zł.

W przypadku Karnetu - zajęcia, na których nie było dziecka - przepadają. Jeśli zajęcia nie odbędą się np. z powodu za małej ilości dzieci - opłacone zajęcia przechodzą na następny tydzień.

Zajęcia z języka angielskiego prowadzi mgr Aleksandra Piórkowska - doświadczony lektor języka angielskiego, który dziecięce podejście do ważnych spraw językowych testuje codziennie na swojej trzyletniej córeczce 🙂

Można zapisać się na kilka sposobów:

  • telefonicznie: 795 255 930 - Recepcja czynna od godziny 14;
  • wypełniając formularz zapisowy poniżej - po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu potwierdzenia terminów rezerwacji.

UWAGA! Zajęcia odbywają się przy zapisaniu się minimum 4 uczestników.

Zapisz dziecko na zajęcia języka angielskiego

Karnet to niższa cena - 40 zł/zajęcia. Płatność z góry za 4 zajęcia. Nieobecność dziecka oznacza, że termin przepada. Jeśli zajęcia nie obywają się np. z powodu małej ilości uczestników - opłacony termin przechodzi na następny tydzień.
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest LokoLogo KATARZYNA JEZIORSKA. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: biuro@lokomotywa-gliwice.pl lub tel.: 795255930"